Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Derby w Smardach wygrane

• autor: andree1010, 2017-09-17 19:38

Mecz derbowy w Smardach wygrywamy w pełni zasłuzenie 5:1. Strzelcami bramek dla nas byli Cieplik Kryspin, Krajcer Krzysztof, Wandzioch Andrzej i Stein Natan. Jeden gol był samobójczy.

Opis meczu poniżej:

Mecz rozpoczęliśmy składem: Urbanowicz Paweł - Żurak Kamil, Brandys Dariusz,  Kinder Błażej, Oles Paweł -  Wandzioch Andrzej, Libera Kewin, Szubert Beniamin, Cieplik Kryspin, Stein Natan, Dzierżoń Łukasz

5:1 - ? (Polonia Smardy) - rzut karny

LZS Bogacica: Urbanowicz Paweł - Żurak Kamil (Kuchtyn Andrzej) (Sawczuk Sebastian) , Brandys Dariusz,  Kinder Błażej, Oleś Paweł -  Szubert Beniamin (Krajcer Krzysztof), Wandzioch Andrzej, Libera Kewin (Mazurek Kamil)  Dzierzon Łukasz,  Cieplik Kryspin (Wołowski Mateusz), Stein Natan

żółte kartki: Oleś Paweł, Sawczuk Sebastian

• Komentarzy [3]
  • czytano: [279]

autor: ~kibic i obsewator 2017-09-17 20:45:26

avatar chciałbym dowiedź od trenera czemu
młody sawczuk nie gra tylko na bramce tatym sezonie grał podstawowym składzie tera na ławce
trudno jest pojąć
jak pamięć nie myli to jak grał sawczuk i giżycki zawsze było po równo że ten gra połowę jeden a drugi drugą połowę
ale dziś za uwarzyłem o stannio na 2 meczach i dziś na meczu że urbanowicz też po pełnia błęndy i jak po pełni jakiś błąd to nikt nie ryczy na niego jak zrobił błąd sawczuk tamtym sezonie błąd to wszyscy na niego spyskiem wielkim

autor: andree1010 2017-09-17 22:06:39

Profil andree1010 w Futbolowo Po pierwsze nie ma trenera. Ustalam tylko skład. Po drugie Sebastian zjawił się dopiero dwa tygodnie temu, nie trenował, nie zagrał ani jednego sparingu. Paweł się sprawdził w sparingach i w meczach ligowych i nie było potrzeby zmiany bramkarza. Jakieś zmiany jak będzie taka potrzeba będą w następnych meczach i będzie się mógł wykazać bo w zeszłym sezonie akurat formą nie brylował. proste.

autor: ~omom 2017-09-18 18:31:07

avatar pan redaktor sie poprawił :D Samobójczy od razu lepiej brzmi ;)