Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Wreszcie wygrywamy

• autor: andree1010, 2014-10-19 20:08

W końcu wygrywamy, dobry mecz i zasłużone zwycięstwo 7:2. Strzelcami bramek dla nas byli Cieplik Kryspin i Dawid Karpiński po dwa gole i po jednym trafieniu Brandys Dariusz, Łukasz Duda i wracający na boisko Kamil Wiecha.

Opis meczu poniżej:

Mecz rozpoczęliśmy składem: Sawczuk Sebastian  -  Symietz Karol, Wiecha Denis, Karpiński Dawid, Zawada Jakub  - Cieplik Kryspin, Garbowski Jakub, Kinder Łukasz, Krajcer Krzysztof - Brandys Dariusz, Duda Łukasz. Pierwsza połowa bardzo dobra od początku atakujemy i mamy przewagę, szybko strzelamy bramkę na 1;0, rzut wolny pewne uderzenie Darka Brandysa i jest gol. Idziemy za ciosem mamy kolejne dobre okazje Duda Łukasz marnuje sam na sam, Kinder Łukasz, strzela w poprzeczkę strzał Kryspina cieplika broni bramkarz. Kolejne akcje i kolejne bramki, akcja sam na sam i Łukasz Duda umieszcza piłkę w siatce. Krajcer Krzysztof strzela z daleka piłka ląduje na poprzeczce i wraca a dobija do bramki Dawid Karpiński. Wrzutka z rzutu rożnego i piłkę w siatce strzałem głową umieszcza Cieplik Kryspin. W końcówce strzelamy piątego gola, ładna akcja klepką z lewej strony, strzał w polu karnym i Cieplik Kryspin strzela swojego drugiego gola. Do połowy prowadzimy 5:0, a mogło być spokojnie z 8:0.

Druga połowa bez zmian, stopniowo byli wprowadzani zawodnicy z ławki, szczególnie godne uwagi dzisiejszy powrót na boisko Kamila Wiechy. Początek mamy ciężki, trochę się pogubiliśmy i to przeciwnik strzela pierwsza bramkę. Wrzutka z rzutu rożnego, błąd bramkarza i piłka w siatce. Nasza odpowiedz niemal natychmiastowa, akcja prawą strona, wrzutka i Dawid Karpiński strzałem głową zdobywa swojego drugiego gola. Wprowadzone zmiany stabilizują trochę nasza grę, ale z tyłu popełniamy błędy, i tak po zagraniu ręką sędzia dyktuje przeciwko nam rzut karny. Ale Sebastian Sawczuk naprawia swój błąd z pierwszej bramki i broni swojego pierwszego karnego w karierze. Mamy dużo okazji ale wszystkie marnujemy, Darek Brandys trzy dobre okazje, po jednej Wandzioch Andrzej, Wiecha Kamil i Garbowski Jakub. Cieplik Kryspin strzałem głową trafia w słupek. W końcówce strzelamy 7 bramkę, akcja sam na sam i Kamil Wiecha umieszcza piłkę w siatce. W ostatnich minutach po zamieszaniu w polu karnym tracimy jeszcze drugiego gola.

Podsumowując wreszcie zagraliśmy dobre spotkanie i wygraliśmy zasłużenie.