Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Wygrywamy w Skałągach

• autor: andree1010, 2014-09-14 20:09

W pierwszym meczu po zniszczeniu naszego boiska wygrywamy w Skałagach 4:1, strzelcami bramek dla nas byli Krajcer Krzysztof, Kinder Kamil, Karpiński Dawid i Cieplik Kryspin.

Opis meczu poniżej;

Mecz rozpoczęliśmy składem: Wyrębek Rafał  - Kinder Kamil, Sawczuk Sławomir, Karpiński Dawid, Brandys Dariusz  -  Duda Łukasz, Krajcer Krzysztof,Wandzioch Andrzej, Kinder Łukasz   - Wołowski Mateusz- Walczak Paweł. Pierwsza połowa dobra, chociaż z gry początek mamy ciężki, przeciwnik rzuca się do ataku, dużo strzela na bramkę ale celność fatalna. my mamy okazje ale nie potrafimy strzelić, Łukasz duda dwa razy sam na sam z bramkarzem i nie trafia. Sędzia odgwizduje nam dużo pozycji spalonych, w kilku wypadkach decyzje błędne jak przy bramce Pawła Walczaka. strzelamy wreszcie bramkę na 1:0, ładna akcja klepką do piłki dochodzi w polu karnym Krajcer Krzysztof i umieszcza ją w siatce.

Druga połowa z dwoma zmianami, w drugiej części spotkania mamy jeszcze większą przewagę i kontrolujemy grę. Przeciwnik jedynie sporadycznie kontruje. Ale następną bramkę nie strzelamy my tylko przeciwnik. Bezsensowny faul przed polem karnym rzut wolny i gol dla Skałag. Odpowiedz nie mal natychmiastowa, akcja środkiem pola i potężny strzał Dawida Karpińskiego z ponad 30 metrów, piłka lobuje bramkarza i wpada w samo okienko. Następnie wypracowujemy sobie wiele okazji niestety brak wykończenia. Trzeciego gola strzelamy ze stałego fragmentu, faul przed polem karnym do strzału podchodzi Kamil Kinder i ładnym uderzeniem umieszcza piłkę nad murem w siatce. W końcówce strzelamy jeszcze czwartego gola, akcja prawą strona, do piłki dochodzi wracający po kontuzji Cieplik Kryspin i strzałem z dystansu lewą nogą lobuje bramkarza i umieszcza piłkę w siatce.

Podsumowując w pierwszej połowie mieliśmy ciężką przeprawę ale sobie poradziliśmy, w drugiej połowie wykończyliśmy przeciwnika i zasłużenie wygraliśmy.