Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Pechowy remis w końcówce

• autor: andree1010, 2014-06-15 21:09

Zagraliśmy dziś rewelacyjną pierwszą połowę po której prowadziliśmy 3;1, wyniku niestety nie zdołaliśmy utrzymać do końca i w ostatnich sekundach meczu remisujemy 4:4. Strzelcami bramek dla nas byli Łukasz Duda dwa gole i po jednym trafieniu Karol Symietz i Walczak Paweł.

Orlika w tym tygodniu jednak nie będzie bo nie ma kiedy, czwartek święto a w środę juniorzy będą mieli zakończenie.

Opis meczu poniżej:

Mecz rozpoczęliśmy składem: Kolodziej Szymon - Brandys Dariusz, Cieplik Kryspin, Karpiński Dawid,Symietz Karol - Duda Łukasz, Sygulka Rafał, Wandzioch Andrzej, Lizoń Grzegorz - Krajcer Krzysztof  - Walczak Paweł. Pierwsza połowa rewelacja, przechodziliśmy defensywę Borkowic jak nam się chciało, bramki padały jedna po drugiej. Mieli szczęście że skończyło się tylko na 3, bo zmarnowaliśmy jeszcze kilka okazji w których jak byśmy się mądrzej zachowali to wynik byłby wyższy. Na własną bramkę nie dopuściliśmy do ani jednej groźnej sytuacji podbramkowej. Oczywiście tylko do ostatniej minuty w której następuje kontrowersyjna decyzja sędziego i rzut wolny (nasz zawodnik leży na ziemi, przeciwnik strzela w niego i trafia w rękę z metra). Rzut wolny elegancki w samo okienko bramkarz bez szans.

Druga połowę zaczynamy bardzo nerwowo, Borkowice strzelają kontaktowego gola już po 5 minutach. Zawodnik nie pokryty na lewej stronie wbiega sobie sam w pole karne i pokonuje bramkarza. Następuje stabilizacja w naszej grze i mamy kolejne sytuacje ale nie wykorzystujemy ich. Dopiero po rzucie rożnym strzelamy na 4:2. Naszym błędem w końcówce było to że za wcześnie zaczęliśmy się bronić i przestaliśmy grać. Trzecią bramkę tracimy identycznie jak drugą, ponowne złe ustawienie na lewej stronie wyjście sam na sam i gol. W ostatniej minucie tracimy 4 gola, bardzo głupi faul, rzut wolny i piłka nad naszym bramkarzem wpada do bramki. Podsumowując zagraliśmy dobry mecz, zabrakło szczęścia i w końcówce na pewno także sił. Ale patrząc na ten mecz można było się zastanowić kto tu jest na drugim miejscu w lidze. Ale najważniejsze że w bezpośrednim pojedynku okazaliśmy się w tym sezonie lepsi od Borkowic i to na pewno jest dla nas wielkim pozytywem po wielu negatywnych doświadczeniach w tegorocznych rozgrywkach.