Brak aktywnych ankiet.

Aktualności

Przegrywamy z Lasowicami

• autor: andree1010, 2014-06-01 21:36

Niestety po bardzo słabym występie przegrywamy z Lasowicami 3:1, strzelcem jedynej bramki dla nas był Walczak Paweł.

Opis meczu poniżej:

Mecz rozpoczęliśmy składem: Garbowski Tomasz - Krupicki Marcin, Sawczuk Sławomir, Symietz Karol, Zawada Jakub - Lizoń Grzegorz ,Walczak Dawid, Krajcer Krzysztof, Duda Łukasz - Walczak Paweł, Brandys Dariusz. W dzisiejszym meczu wypadła prawie cała dotychczasowa defensywa w naszej drużynie, efekty było widać po pierwszych 20 minutach. Nasza gra w obronie katastrofa, błędy obrońców, bramkarza, cud że nie posypały się bramki. Z niczego strzelamy bramkę z kontry, chwila później kolejne błędy w obronie i remis. W drugiej połowie dobrze zaczynamy, niestety pod koniec meczu zmiany w końcówce zamiast coś wnieść do gry to nas osłabiają i po dwóch bardzo głupich błędach przegrywamy ten mecz.